ÖVRIGT / Diverse / Brödburk 8941019
*
nr 894 1019
Brödburk
Nils Johan
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:55:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 21:53:21
1
150 kr
2/5 19:17:39
2
150 kr
11/5 16:47:31
3
200 kr
11/5 19:33:30
4
250 kr
11/5 19:52:13
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brödburk nils johan
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:19
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
*
Brödburk
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1019
Brödburk
Nils Johan
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 21:53:21 | 1 | 150 kr |
2/5 19:17:39 | 2 | 150 kr |
11/5 16:47:31 | 3 | 200 kr |
11/5 19:33:30 | 4 | 250 kr |
11/5 19:52:13 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brödburk nils johan
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:19 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18